Haber

Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Personeli Asaletini Aldı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, asalet almaya hak kazanan polis memurları için düzenlenen yemin törenine katıldı. Yavaş, “İnşallah asaletini alan 206 ve diğer 120 arkadaşımızla birlikte Ankara halkına çok daha güzel hizmet edeceğiz.” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Emniyet Müdürlüğü asalet almaya hak kazanan personel için yemin töreni düzenledi.

Atatürk 206 yeni personel alımına kapandı Spor Salonda düzenlenen yemin törenine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, belediye bürokratları ve işçi aileleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program, Emniyet Müdürü Olcay Erdal’ın Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a bayrak ve çiçek takdim etmesiyle devam etti.

ANKARA HALKINA DAHA İYİ HİZMET VERECEĞİZ”

Asalet almaya hak kazanan işçileri tebrik ederek konuşmasına başlayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Bugün asaletini alacak ve tam anlamıyla meslektaşımız olacak yetkililer olarak önemli bir tören için bir araya geldik. Bugün onların aileleri de burada, elbette çocuklarıyla gurur duyuyorlar.”

“VATANDAŞLA EN ÇOK YÜZ YÜZEYE OLAN SİZSİNİZ”

Ankara Büyükşehir Belediyesi birimlerinde en fazla vatandaş ve polis çalışanının bulunduğunu belirten Yavaş, konuşmasını şu sözlerle tamamladı:

“Belediyemizin birimleri arasında vatandaşla en çok yüz yüze olan sizlersiniz. Bugünkü törenin hem ailenize hem de kendinize hayırlı olmasını, herhangi bir kaza, sıkıntı yaşamadan görevlerinizi tamamlamanızı temenni ediyorum. veya emekli olana kadar olaylar.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu