Haber

Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü kim olacak

Beşiktaş, sezonun sona ermesinin ardından teknik direktör arayışlarını hızlandırdı ve en kısa sürede yeni teknik direktörünü açıklamayı hedefliyor.

Siyah-beyazlılar, dört koldan yeni teknik direktör arayışını ve görüşmelerini sürdürüyor.

İşte son durum…

Nuri Şahin

Türkiye’de Antalyaspor’un teknik direktörlüğünü yapan Nuri Şahin, Borussia Dortmund’da yardımcı antrenör oldu.

Hasan Arat, Dortmund’da Nuri Şahin ile yarı final sonrası bir araya gelip özel görüşmeler de yaptı.

Nuri Şahin, yaptığı sunumla Hasan Arat’ı da çok etkiledi. Hasan Arat’ın ilk günden beri en çok istediği isim olan Nuri Şahin, İstanbul’dan ev bakmaya bile başladı.

Şampiyonlar Ligi finali sonrası Nuri Şahin ile daha büyük ve net temaslar başlayacak ve kısa süre içerisinde noktalanmaya çalışılacak.

Razvan Lucescu

Beşiktaş, gittiği her takımda başarılı olan Razvan Lucescu’yu gündemine aldı. Ancak Razvan, yeni şampiyon olduğu PAOK’ta mutlu ve Şampiyonlar Ligi macerasını yaşamak istiyor. PAOK da Razvan’ın 4 milyon euroluk serbest kalma maddesinde ısrarcı.

Jose Mourinho

Hüseyin Yücel’in açıklamaları sonrası Jose Mourinho bir anda Beşiktaş gündemine damga vurdu ancak mali koşulları nedeniyle Beşiktaş, Portekizli teknik adamdan vazgeçti.

Mourinho her ne kadar heyecanlandırsa da kariyerinin düşüşte olması, mali açıdan çok büyük bir risk içermesi gibi konulardan ötürü gündemden düştü.

Slaven Bilic

Beşiktaş’ın eski hocası 55 yaşındaki Hırvat teknik adam Slaven Bilic, teknik direktör adayları arasında yer aldı.

Al Fateh’i çalıştıran Bilic, yönetim içinde konuşuldu ancak resmi olarak görüşme yapılmadı.

Sergen Yalçın

Taraftarların arasında ve medyada konuşulsa da Beşiktaş yönetimi, Sergen Yalçın ile hiç resmi temas kurmadı. ‘Doğal aday’ denildi ama yönetim içinde de ciddi olarak hiç düşünülmedi.

Şenol Güneş

Hasan Arat, Şenol Güneş ile Beşiktaş’ın geleceğine dair fikir alışverişinde bulunsa da teknik direktörlük görevine dair aralarında hiç konuşma geçmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu