Haber

Bursa İnegöl’de fiyat anlaşmazlığına af yok!

BURSA (İGFA) –İnegöl Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, bir yandan rutin kontroller, bir yandan da vatandaşlardan gelen ihbarlar üzerine kontrol ve denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

Ekipler, halk sağlığının korunması, haksız menfaatin önlenmesi, ilçe halkının daha kaliteli hizmet almasının sağlanması ve genel sistem ve düzenin sağlanması için çaba harcıyor ve tüm işletmeleri düzenli olarak denetleyecek.

RAF FİYATI FERAGATNAMESİ NEDENİYLE 76 İŞLETME CEZALANDIRILDI

Bölgede 7/24 denetimini sürdüren polis grupları, vatandaşlardan gelen ihbarlar üzerinde de çalışma yapıyor. Bu bağlamda özellikle kasa ve raf fiyatı farklılıkları dikkat çekiyor. Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan rutin kontroller ve vatandaşlardan gelen fotoğraflı ihbarlar sonucunda zincir marketler başta olmak üzere 2023 yılında kasa ve raf fiyatlarındaki farklılıklarla ilgili toplam 76 işletmeye cezai işlem uygulandığı açıklandı.

İnegöl Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, vatandaşlarımızın özellikle kasa-raf fiyat farklılıklarının tespiti konusunda bildirimde bulunmalarının önemine dikkat çekilerek, bu konuda fark ettikleri aksilikleri mutlaka Emniyet Müdürlüğü’ne internet üzerinden bildirmeleri istendi. 153 satır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu