Yaşam

Dilek Özdemir’den muhteşem tiyatro defilesi

İSTANBUL (İGFA) –Başarılı modacı Dilek Özdemir markasının 10. yılında düzenlenen bu süper teatral defilede, çekici, cüretkar, şifacı, hırçın, sevecen, maskülen, duru ve sayısız güzellikleri bir araya getiren ‘GÜZEL KADIN’dan esinlenerek oluşturduğu koleksiyonu… Hanımın tek vücut özellikleri izleyenleri büyüledi.

FD Magazine tarafından düzenlenen mükemmel gecenin sunuculuğunu Sevtuğ Kasapbaşoğlu ve Ferit Evgi yaptı.

TAÇLI HOŞLAR, teatral defilede izleyenleri büyüledi.

Tiyatro moda şovunda bir balo sahnesi canlandırıldı.

Dönem müziği, dekor ve koreografinin birleştiği keyifli gösteri izleyenlerin beğenisini topladı.

Defilede Yağmur Ayaz, Melike Solo, Melissa Aslan, Büşra Karakaş, Karşısı Shmidt, Su Akkuyu, Tuğçe Tekin, Maylin Uyanık, Deniz Eser, Burcu Stripoğlu, Leena Shindondola, Süreyya Shamuratova, Ellena Plamenac, Elif Tokgöz, Lada Gaydari, Merve Karslı, Pelin Şen, Shiba Najafnejad ve Yasemin Turhan’ın taçlandırdığı güzellerin yanı sıra Furkan Yıldırım, Furkan Turan, Akın Tekgöz ve Natig Khalafow gibi birbirinden güzel modeller Şinasi Günaydın’ın birbirinden şık smokinleriyle podyuma çıktı.

Defilede hem performans sergileyen hem de şarkı söyleyen ve Amerika’da yaşayan model/şarkıcı Maylin Uyanık seyircilerden tam not aldı.

Birçok ünlü firmaya defileye katkılarından dolayı teşekkür plaketi verildi. Defilenin saç ve makyajı Altier Academy tarafından yapıldı.

Defilede yer alan başarılı model Su Akkuyu da bir şarkıyla sahne aldı.

Gecenin sonunda ise başarılı ve keyifli müzisyen Sevtuğ Kasapbaşoğlu’nun müziği ile gece sona erdi.

habergurun.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu