Teknoloji

Dragon Tribe Incarnate Fury (10.1.7) 5 Eylül’de Geliyor!

Azeroth’un savunucuları ve ejderha müttefikleri, Zaman Yarıkları’nın (10.1.5) sonunda Iridikron’un kaçışının sonuçlarını düşünürken, geri kalan Enkarnelerle, özellikle de tehditkar Fyrakk’la birlikte geleceklere hazırlanmaları gerekir… For Incarnate Fury (10.1.7) 5 Eylül’de çıkıyor! 

İşte Incarnate Fury’ye gelen yeni ve güncellenmiş özelliklerden bazıları:

 • DEVAM EDEN KISSA MİSYONLARI VE 10.2 KISSA GİRİŞİ
  1. Devam eden hikayelerin sonraki bölümleri yayınlanacak ve bu yıl içinde gelecek olan 10.2 güncellemesindeki içeriğe yer açacak.
  2. Oyuncular kendilerini Tyr Still Functioning görev serisinin sonraki bölümlerine de hazırlayabilirler.
  3. Son olarak, Zaman Çatlakları (10.1.5) etkinlikleri sırasında, kabilenin zaman yollarındaki baskınlarını analiz etmeyi amaçlayan Bronz Ejderha Kabilesi görevleri oynanabilir olacak!
 • Dawn of Eternity – KAHRAMAN MEYDAN OKUMA
  1. Sekiz işverenli ve yalnızca Mythic zorluktaki bu mega zindan, sıraya alınabilir Heroic zorluk zindanlarına bölünecek.
 • YENİ ÖZELLEŞTİRMELER
  1. Oyuncuların denemesi için birçok yeni özelleştirme mevcut olacak:
   • Gece ElfiVe terkedilmişiçin yadigarı zırhve ilgili kilit açma görev serileri.
   • Nebi Velen’in yer aldığı özel bir görev dizisi alan Draenei oyuncuları için Manari Eredarözelleştirmelerin kilidi açılabilir.
  2. Yeni yadigarı zırhın yanı sıra Night Elf oyuncuları için ek yüz ve vücut dövmeleri ve Forsaken oyuncuları için yeni ten renkleri olacak.  
 • YENİ GENEL HEDEFLER:Rüya Dalgaları
  1. Mevcut çeşitli Dragon Tribe bölgeleri, Imagination ile hizalanacak ve bölgedeki tüm küçük eşyaların ve dünya görevlerinin özel bir para birimi bırakmasına neden olacak. Bu para birimi bölgedeki güçlendirmeleri etkinleştirmek ve Zaman Yarıkları gibi İstila olaylarını tetiklemek için kullanılabilir.
  2. Rüya ile güçlendirilmiş nadir öğeler, hesaba bağlı ekipman jetonlarını da düşürür (Forbidden Reach’teki nadir öğelerin düşürdüğü jetonlara benzer), onları ikincil karakterler veya yeni ve geri dönen oyuncular için olağanüstü bir büyüme kaynağı haline getirir.

Ve çok daha fazlası oyunda sizi bekliyor! Test süresi boyunca 10.1.7 için YTB’ye yönelik ek bilgiler ve güncellemeler, World of Warcraft web sitesinde ve Geliştirme Aşaması forumlarımızda bulunabilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu