Yaşam

Mehmet Ali Erbil, Çağla Şıkel’den özür diledi: Geçirdiğim bütün hastalıkları bana verin

Geçtiğimiz günlerde telefonla bağlandığı bir programda model ve sunucu Çağla Şıkel’i sadakatsizlikle suçlayan Mehmet Ali Erbil, Şıkel’den özür diledi. Erbil, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Hepinizin önünde kendisinden özür diliyorum.

Erbil, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Sabahın erken saatlerinde aniden bağlandığım canlı yayında gerçekten kırıldığımı belirtmek isterken, hedefi aşan kontrolsüz, istemsiz sözler söyledim. Yayının tekrarını izleyince durumun vahametini anladım. Çağla benim dünya ve ahiret kardeşimdir. Ben duygusal bir adamım. Herkes beni tanır. Çağla bu kadar değerli olmasaydı benim için bu kadar kırılmazdım. Ben onun başarılarıyla gurur duyarken, onun mesleğinin ilk adımlarında yanında olduğumu unutmuş gibi davranması beni çok üzdü. Ama ne kadar üzülsem de bugünün sözlerini söylememe sebep olmamalıydı. Hepinizin önünde özür dilerim. Hatta yayına çıkmam için para aldığımı bile söyledim; Bunun da gerçek olmadığı ortaya çıktı. Yurt dışındaydım, uçak biletini biz ödeyelim dediler, gittim; bu herşey. Geçirdiğim bütün hastalıkları bana ver Çağla.”

.

Erbil, Şıkel için “Artık bir kanalda sunucu olduğu için eski günlerini unuttu. Programına gittim, paramı aldım. O zamanlar Çarkıfelek’te hostes olmak için kapımda yatarlardı. Stelyo Pipis’e aşık oldu ve hostes olarak çalıştı. Sahne arkamdan çıkmıyordu. Şimdi ne anlamda anladığınızı anlayın” dedi. (HABER MERKEZİ)

adakliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu