Haber

Milletvekilleri en az bir aylık maaşını bağışlayacak!

FLAŞ HABER:TBMM Başkanı Mustafa Şentop, milletvekillerine en az bir maaşının AFAD’a yardım olarak bağışlanması çağrısında bulunarak, maaşının üçünü de AFAD’a bağışladığını belirtti.

AK PARTİ: MEPLERİMİZ MAAŞLARININ EN AZ BİRİNİ BAĞIŞLAYACAK

AK Parti milletvekilleri deprem bölgesi için en az bir maaş bağışlayacak.

Adalet ve Kalkınma Partisi tarafından Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremden etkilenen vatandaşlar için yardım kampanyası başlatıldı. AK Parti Meclis Küme Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada Katkıda bulunmak isteyen milletvekillerimiz ve teşkilat mensuplarımız en geç 28 Şubat Salı günü mesai bitimine kadar belirtilen hesap numarasına bağışta bulunabilirler.”İfadesi yer aldı.

CHP’Lİ MEPLER BU AY MAAŞLARINI BAĞIŞLAYACAK

CHP’den yapılan açıklamada, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde tüm milletvekillerimiz bu ay afet bölgesindeki depremzedelere destek için milletvekili maaşlarını gönderme kararı almıştır. Dayanışma ile bu felaketin üstesinden geleceğiz. ” söylendi.

İYİ PARTİ’DEN YARDIM KAMPANYASI

İYİ Parti Sözcüsü Prof. Dr. Kürşad GÜÇLÜ, “İYİ Parti Meclis Grubumuz ve milletvekillerimiz maaşlarını öncelikle depremden etkilenen vatandaşlarımızın ihtiyaçları için kullanılmak üzere bağışlama kararı almıştır. çocuklar bizim için ulusal bir sorumluluktur.” bir açıklama yaptı.

KAYNAK: HABER7

haberotlukbeli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu