Yaşam

Neil Patrick Harris, How I Met Your Father’ın 2. Sezonunda Barney Stinson Olarak Ekranlara Dönüyor!

How I Met Your Mother dizisinin yan ürünü olarak ekranlara geri dönen How I Met Your Father dizisi ilk sezonuyla birlikte Hulu’da yayınlanmaya başladı. How I Met Your Mother’da Barney Stinson karakterini 9 dönem canlandıran Neil Patrick Harris hakkında dizinin yaratıcıları Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger verdikleri bir röportajda Barney’nin daha fazla bölüm için geri döneceğini duyurdu.

Gelin detaylara birlikte bakalım.

Neil Patrick Harris, How I Met Your Mother’da 9 sezon boyunca ana karakterlerden biri olan Barney Stinson’ı canlandırdı.

How I Met Your Father dizisinin yan ürünü olan How I Met Your Dad ile ekranlara geri döndü.

18 Ocak 2022’de dijital yayın platformu Hulu’da yayınlanmaya başlayan “How I Met Your Dad”, Sophie’nin çocuklarına babalarıyla nasıl tanıştığını anlatmasına konu oldu.

Dizi yaratıcıları Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger, TVLine ile yaptıkları röportajda Barney’nin daha fazla bölüm için geri döneceğini açıkladı.

Hulu dizisinin “Cool and Chill” adlı ikinci sezonunun son bölümüne konuk olan Neil Patrick Harris, değerli bir rolle dizide kalmaya devam edecek.

İkili, Barney’nin “How I Met Your Dad”daki rolü hakkında sessiz kalırken, Barney’nin Sophie’nin babası olmadığını doğruladılar.

Gelin bu haberin sosyal medyadaki yansımalarına bir göz atalım:

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Neil Patrick Harris’in Barney Stinson olarak ekranlara dönmesi sizi heyecanlandırıyor mu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu