Teknoloji

Niloya memnuniyet dünyasını portatif olarak açıyor

Dünyanın en hızlı büyüyen pazarı olan taşınabilir oyun uygulamalarına bir yenisi daha eklendi. 5 milyonu aşkın aboneye sahip Youtube kanalında ve TRT Çocuk ekranlarında her gün yayınlanan bölümleriyle 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanan Niloya, App Store ve Play’de keyifli doyum dünyasının kapılarını aralıyor. Kendi adını taşıyan taşınabilir oyun uygulaması ile mağaza mağazaları. Her bölümde farklı bir bahisle hayranlarını yeni maceralara sürükleyen çizgi film kahramanı, taşınabilir uygulamasında da; Ses eşleştirmeden yapboza, obje toplamadan giydirmeye, farklılık bulmadan objeleri boyamaya kadar 8 farklı oyun ile hayranlarıyla buluşuyor.

Teknolojiye bağlı olarak çocukların oyun ve eğlence anlayışları da değişmekte ve gelişmektedir. Taşınabilir oyun pazarı dünyada 116 milyar dolar, Türkiye’de 450 milyon dolarlık bir hacme ulaştı. Digital Turbine ve Mobile Marketing Association (MMA) iş birliğiyle gerçekleştirilen “Mobile Gamers in Turkey” araştırmasına göre Türkiye’de her 10 kişiden 8’i taşınabilir oyun oynuyor.

Niloya Minik Arkadaşlarını Taşınabilir Oyun Dünyasına Davet Ediyor

Eğitici ve eğitici oyunlarla çocukların dijital hayatta geçirdikleri süreye olumlu katkılar sağlamayı amaçlayan Niloya taşınabilir oyun uygulaması iPhone, IOS işletim sistemli iPad, Android işletim sistemli tüm akıllı telefon ve tabletlerden indirilebilir. Minik dostlarını yeni oyunlar oynamaya davet eden Niloya taşınabilir oyun uygulamasında farklı, eğlenceli ve eğitici-öğretici oyunlar bulunmaktadır.

alpuajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu