Haber

Ödül Törenine Yeni Gelin Melike Şahin’in “Sevdiğimiz Kişi Tarafından Yargılanmadığımız Günler” Konulu Sözleri

Dün akşam gerçekleşen Elle Style Awards Awards gecesinde ünlü isimler sahnede ödüllerini aldı. Eda Ece’nin konuşmasından Selahattin Paşalı’nın kırdığı tencerelere kadar gecenin birçok anı sosyal medyada gündem oldu. İşte bu anlardan biri de son dönemin en bilinen ismi müzisyen Melike Şahin: “Günler gelecek, bu topraklarda kimi sevdiğimize göre yargılanmayacağız.” kelimelerdi.

Son yıllarda yaptığı şarkılarla ciğerleri yakan, sesiyle kendisini çok uzaklarda hissettiren Melike Şahin’in ismi magazin gündeminden düşmüyor.

Müziğini canlı seslendirdiği konserinin sosyal medyadaki görüntüsünün ardından mevcut hayran kitlesini katlanarak büyütmeye devam eden Melike Şahin, Harbiye konserlerinde satılmayan bilet bırakmıyor.

Konserlerine ve müzik çalışmalarına hız kesmeden devam eden Şahin’in “Crazy Blood”, “Bedelini Ödedim” ve “Pusula Rüzgârı” gibi eserleri her zaman popüler olmuştur.

Sesiyle canlı kalp ameliyatı yaptığını düşündüğümüz ünlü müzisyenin yıllardır hayatında biri olduğunu elbette biliyoruz. Ama evli olup olmadığını bize asla açıklamadı. “Hakkımda her şey biliniyor, bu yüzden bırakın bu bir sır olsun.” dedi.

Geçtiğimiz haftalarda 6 yıllık sevgilisi Sedat Arpalık ile evlendiğini bu fotoğrafla bizlere anlatmıştı.

Uzun süredir devam eden ilgilerini evlilikle taçlandıran ikiliye elbette tebrik açıklamalarının yanında yağmur yağdı. Ardından Melike Şahin, ne kadar sevdiğini her fırsatta gösterdiği Sedat Bey ile fotoğrafını paylaşarak, ‘Siyah gözlüm seninle ev yapsak yeşil olur’ altını çizdi. yazmıştı.

Dün akşam düzenlenen Elle Style Awards’da “Yılın Stil Sahibi Müzisyeni” ödülünü kendisi ve dışlanan diğer gruplar adına kazanan Melike Şahin’in ödül konuşmasında dikkatlerden kaçmadı. “Kimi sevdiğimize, kimi öptüğümüze göre yargılanmayacağımız bir gün gelecek bu topraklarda…”

‘Bu topraklarda bir gün kimi sevdiğimiz, kimi öptüğümüz, kimi açığa vurduğumuz, kimi örttüğümüz tarafından yargılanmaz, linç edilmez; Sadece insan olduğumuz için yan yana durmanın verdiği hazzı tadabileceğimiz günlerin geleceğine inanıyorum.’

Daha sonra bunun için birlik olmamız gerektiğini söyleyen Şahin belli bir gruba seslenerek “Bütün bacılarım, bütün lubunyalar…” dedi.

‘Bunu hep birlikte yapacağız. Tüm kız kardeşlerim, tüm rahibeler… İncinmiş parçalarımızı şefkatle sarma gücüne sahip olduğumuzu biliyorum.’

Son dönemlerde söylemeyi en sevdiği şarkılardan biri olan “Bedelini Ödedim”e atıfta bulunarak konuşmasını sonlandıran Melike Şahin, “Bravo” ile alkışlandı.

‘Ödülümü hak ettiğimiz düz gülümsemelere ve ödediğimiz bedele adıyorum.’

Melike Şahin’in ödül töreni konuşmasını burada bırakalım:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu