Yaşam

Survivor All Star Yarışmacıları Dans Yarışmasında Performanslarını Sergiledi

TV8’in rekor kıran dizisi Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan bölümünde yarışmacılar bu kez pistte değil sahnede hünerlerini sergiledi. Yarışın dün akşam yayınlanan bölümünde yarışmacılar, Rio Karnavalı ödülünü kazanmak için dans yarışmasında sahne aldı.

DRAMLA ŞAMPİYON OLDU

Pistlerdeki başarılarıyla adından söz ettiren yarışmacılardan Ogeday, Nagihan, Turabi, Kardeniz ve Aleyna Kalaycıoğlu danslarıyla alkış topladı. Yarışmanın ilk etabında heyet üyelerinden en çok puanı alan eski dansçı Turabi birinci oldu. İkinci aşamaya geçen yarışmacılar dans gösterilerini bir kez daha sergiledi. İkinci turda yarışmacılar Instagram üzerinden oylandı. Seyircilerin oylarıyla en uygun 6 isim Rio Karnavalı’na gitmeye hak kazandı. Seyirci en çok Berna’nın dansını beğenirken, biraz daha fazla oy alarak dans yarışını birinci bitiren Damla Can oldu.

KAZANANLAR YANINDA BİR ARKADAŞINI ALACAK

Geceyi şampiyon tamamlayan Damla Can, “Öncelikle herkese teşekkür etmek istiyorum. Dans etmekten gerçekten çok keyif aldık. Birinci gelmeyi hiç beklemiyordum. İlk şarkıyı seçerken çok zorlandım. Bu nedenle, dansçılar çok emek verdi. Takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” Damla Can, Rio’ya birlikte gitmek için Hakan’ın adını verdi.

Yağmur, Survivor All Star’da dans yarışması ikincisi oldu ve kendisiyle birlikte Rio’ya gelmek için Gizem’in adını sordu. Yarışmayı 3. sırada tamamlayan Özgür, Sercan’a şunları söyledi: Yarışta 4. olan eski dansçı Turabi’nin de adı Merve oldu. Furkan Survivor’da dans yarışmasında beşinci oldu. Furkan, Yiğit Poyraz’ın Rio Karnavalı’na katılmasını önerdi. Gecede 6. olan Ögeday, Rio için Nefise’yi seslendirdi. Acun Ilıcalı, performansından dolayı Berna’nın Rio’ya gitmesine karar verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu