Haber

Prens Harry ile Yaşadığı Tutkulu Aşkı Tüm Detayları ile Anlatan Televizyon Yıldızı Kraliyeti Karıştırdı!

İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrılarak sansasyon yaratan Prens Harry ile ilgili yeni bir iddia ortalığı epey karıştırdı. Geçmiş yıllarında yaşadığı tutkulu aşkın detayları için içeriğe buyurun…

Biliyorsunuz ki İngiliz Kraliyet Ailesi’nin en çok konuşulan isimleri Prens Harry ve Meghan Markle çifti.

Kraliyetten ayrılma kararları, aile hakkında yaptıkları yorumlar ve geçmişleri derken ikili hayli bir konuşuluyor. Geçtiğimiz günlerde ise Prens Harry ile ilgili ortaya atılan bir sav, kraliyet ailesini oldukça karıştırdı.

Televizyon yıldızı olan Catherine Ommanney yıllar evvel ortalarında 13 yaş fark olmasına karşın Prens Harry ile tutkulu bir aşk yaşadıklarını sav etti.

Prens Harry’nin yeni yılda yayınlanacak olan ve merakla beklenen otobiyografisine kısa bir zaman kala Ommanney aralarında geçenleri uzun uzun anlattı.

Catherine Ommanney, Prens Harry henüz 21 yaşındaki ise ‘tutkulu’ bir kaçamak yaşadıklarını anlatırken, o günleri ‘hayatının en hoş anı’ olarak tanımladı.

1 aylık bir birliktelikleri olduğunu iddia eden Ommanney, bir partide tanıştıklarını daha sonra Harry’nin kendisini bir gece kulübüne davet ettiğini söyledi. Gittikleri gece kulübünde kıskanç haller sergileyen Prens Harry o dönemde üç kraliyet muhafızı ile dolaşıyormuş.

Gecenin sonunda bir arkadaşlarının meskenine gittiklerini söyleyen Ommanney devamını da anlattı.

‘Harry o gece bana hayatı ile ilgili açıldı. Dans ettik, küvete girdik. Sonra eve gitmek istediğimi söyledim.’

Catherine, Prens Harry’nin onu belinden kaldırıp duvara yaslayarak tutkuyla öptüğünü söyledi.

‘Bana hayatımda sahip olduğum en inanılmaz, en tutkulu öpücüğü verdi. Mutlaka konuşamadım.’

Çiftin mesaj atmaya ve birbirleriyle özel olarak görüşmeye devam ettiğini, ancak Harry’nin o zamanki kız arkadaşı Chelsy Davy ile tanıştıktan sonra bitirmeye karar verdiğini argüman etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu